Галька річкова

У цій категорії немає товарів.

Річкова галька є високоміцним природним матеріалом. Вона складається з кварцу і граніту. Розміри можуть бути різними, від чого залежить ціна і область застосування. Середня фракція річковий гальки - 10-20 мм. За формою вона буває плоска і закруглена. Діаметр каменю коливається від 5 до 200 мм. Уламки породи обливаються протягом багатьох років під дією струмує води на річках або озерах. Річкова галька є одним з найбільш міцних будівельних матеріалів, тому знаходить застосування в дизайні та оздоблювальних роботах.

Декоративне оздоблення за допомогою річкової гальки зробить присадибна ділянка більш природним і природним. Натуральні камені є абсолютно нешкідливими, не виділяють алергенів і шкідливих речовин. Безпека застосування натуральних каменів робить їх ідеальним варіантом для прикраси басейну, лазні, фонтани. Матеріал може бути різних відтінків, тому дозволяє реалізувати оригінальні дизайнерські ідеї при оформленні житла та присадибної ділянки.

Ви можете купити гальку:

  • триколірну,
  • сіру,
  • білу,
  • Чорну річкову.

Вона стійка до різких перепадів температур і несприятливих природних явищ. Камінь відмінно переносить як спеку, так і холод. При цьому зовнішній вигляд не погіршується, покриття не тріскається і не руйнується.

Для отримання ефектних стільниць, вазонів, декоративної штукатурки, підприємства закуповують дрібну фракцію оптом. Ми забезпечуємо поставку будь-якої кількості виробів в Київ, область та інші регіони України. Якщо ви хочете купити гальку в кількості понад 1 тонни, буде потрібно певний період очікування доставки (2-3 тижні).