Мікрокальціт без / с покриттям, мармурова крихта

У цій категорії немає товарів.

В процесі обробки мармурового сировини отримують мікрокальціт - високоякісне біле порошкоподібною речовиною з високим вмістом карбонату кальцію, що досягає 99,5%. Припустимо присутність домішок у вигляді сірки, алюмінію, графіту і оксидів заліза. Мікрокальціт часто так і називають - карбонат кальцію, мікромрамор, мелений мармур або мармурова мука.

Найбільш цінується мікрокальціт з білого мармуру, що забезпечує високий показник білизни. Однак застосовується і "сірий" мікромрамор, виготовлений мармурового щебеню - його можна виявити в складах більшості бетонних блоків, плитки і бурових розчинів. У будь-якому випадку, купити мікрокальціт з доставкою вигідно за багатьма параметрами.

Де ще використовується мікрокальціт?

  • виробництво паперу - для насиченої білизни одержуваного листа;
  • пластикова промисловість - в якості білого пігменту;
  • будівництво - виготовлення фарб, грунтовок, шпаклівок, всіляких покриттів;
  • в складі гумотехнічний виробів для підвищення еластичності;
  • для виготовлення чистячих порошків, паст і навіть косметики;
  • в фармакології для виробництва препаратів на основі кальцію;
  • а також інші галузі промисловості, громадське харчування, медицина і нафтогазодобування.

Мікрокальціт демонструє оптимальну міцність, стійкість до ультрафіолету, низьке водопоглинання, відмінні показники стійкості до тертя та стабільні фізико-хімічні властивості. Мікромрамор завжди в наявності на нашому складі. Продукція безперервно контролюється на допустимі показники вологості, що відповідає високим вимогам.

Отримати консультації з приводу гранулометричного складу мікрокальціта можна, зателефонувавши нашим менеджерам. Вирішивши купити мікрокальціт з доставкою в нашій компанії, ви гарантовано отримуєте якість!