Декоративний камінь

Select subcategory

Новинка
Сланець сливовий 30-50мм
Новинка
Гнейс 11-32

Гнейс 11-32

Г..

Декоративний камінь

Використання декоративного каменю для інтер'єрного оформлення будинків, фасадів будівель або дворового ландшафту має багатовікову історію. Навряд чи хтось сперечатиметься з перевагами матеріалу, завдяки яким він є одним з кращих для втілення оригінальних дизайнерських проектів. Декоративний камінь виробляється з екологічно чистої сировини, що володіє високими антибактеріальними властивостями, і відрізняється стійкістю не тільки до утворення грибків, бактерій або цвілі. Матеріал чудово себе зарекомендував в умовах механічних, температурних і хімічних впливів, що робить його винятковим для захисту поверхонь від впливу несприятливих факторів.

Головні переваги каменю

  • Багатофункціональність. Успішно використовується для прикраси інтер'єрів, екстер'єрів та ландшафтного дизайну.Різноманітність фактур і колірної гами. Асортимент відтінків і текстур дозволяє втілювати в життя найсміливіші ідеї для створення індивідуального стилю як приміщень, так і фасадів.
  • Унікальна сполучуваність. Бездоганно комбінується з будь-якою обробкою.
  • Екологічність. Не токсичний, не накопичує запахів і не виділяє шкідливих речовини, а також сприяє нормалізації рівня вологості в приміщенні.
  • Легкість застосування. Більшість поверхонь не вимагають спеціальної підготовки до укладання простого в обробці матеріалу, який монтується без пилу.
  • Кольоростійкість. Зберігає початкову яскравість кольору, незалежно від перепадів температури, світла і вологи протягом десятків років.
  • Довговічність. Висока міцність, твердий і морозостійкий, завдяки чому підійде як для внутрішнього, так і для зовнішнього декору.

Щоб купити універсальний і якісний матеріал для оформлення, необхідно оцінити головні особливості декоративного каменю та можливості, які послужать відмінним варіантом для декорування. Різноманіття фактур, палітри відтінків і першокласне якість продукції, яку пропонує наш інтернет-магазин в Києві, зробить будь-які дизайнерські знахідки і художні експерименти можливими.