Галька полированная

Галька - це окатанні уламки різноманітних порід. Вони утворюються в природних умовах при дії прибережної хвилі. Такий процес може займати сотні років, так як матеріал є дуже міцним. Якщо галька складається з однорідної породи, то вона має дуже правильну форму.

Полірована галька виготовляється з натурального високоміцного каменю - мармуру або доломіту. Для додання овальної форми проводиться полірування в спеціальних барабанах. Потім камені для додання їм глянцевого блиску покриваються спеціальним складом. Цей блиск не руйнується під час транспортування і при впливі несприятливих природних факторів. Скол чорної гальки має такий же колір, як і її зовнішня поверхня.

Сфера застосування чорної гальки досить велика: її використовують при:

  • будівельних,
  • оздоблювальних,
  • Декоративних роботах.

Ідеально буде виглядати така обробка в водному дизайні, так як він підкреслює красу штучної водойми, фонтани або звичайної душової кімнати. Галька прекрасно переносить високу вологість і температуру, не тріскається на морозі і не втрачає свою красу багато років. При обробці інтер'єрів дизайнери прикрашають натуральними каменями арки, стіни, подіуми та інші об'єкти. Прикрасять приміщення плінтуси з натурального каменю.

З такого матеріалу виходять:

  • красиві бруковані доріжки,
  • акуратні підлоги в будівлях,
  • оригінальні фасади,
  • ефектні альпійські гірки.

У промислових масштабах гальку використовують у виробництві декоративної штукатурки, для оздоблювальних робіт, при виготовленні стільниць. Ви можете купити натуральні камені оптом в Києві і регіонах. Ми здійснюємо оперативну доставку в будь-яку область або місто України. Для великих замовників (понад 1 тонни) буде потрібно очікування виконання заявки в межах 2-3 тижнів.