Вишукана білосніжна ванна кімната з мармуровою галькою

  • Вишукана білосніжна ванна кімната з мармуровою галькою

Декоративна галька мармурова в дизайні ванної кімнати.

Кожному рано чи пізно доводиться зіткнутися з проблемою вибору стилю декору для ванної кімнати. Якщо швидкий душ більш кращий, прийняття ванни, то це питання відпаде саме собою. Великий вибір стандартних душових кабінок з легкістю задовольнить таку нехитру потреба. Але якщо лазневі процедури мають для Вас велике значення, то варто подбати щоб час, проведений тут подарувало весь спектр позитивних емоцій, задовольнивши не тільки банальну потреба до очищення, але порадувала еcтетіческім досконалістю зовнішнього вигляду приміщення.

Викладення стін мармурової галькою декоративної Тасос розміром 60-100 мм. перетворить звичайну ванну в дорогий СПА-салон. Білосніжні стіни за бажанням покривають безбарвним лаком для додання блиску або залишають в первісному вигляді. Зовнішня інкрустація раковини і самої ванни мармурової галькою стане відмінним художнім рішенням в загальній картині білосніжного СПА. До того ж вода буде довше зберігати своє тепло.

Кожна хвилина проведена тут подарує розслаблення і спокій. Очистивши тіло і відродивши сили, Ви зможете сміливо відправлятися в новий день і до нових звершень і перемог.

Створюйте свої дизайнерські шедеври разом з нами!

2016-11-07 21:59:30
0
377

Comments:

Note: HTML is not translated!