Найвідоміші види мармуру - як навчитися розрізняти

Природні камені вважаються розкішним варіантом, коли мова йде про обробку будівель. Природна краса і екологічність роблять натуральні камені ідеальним матеріалом, який можна використовувати для прикраси як внутрішніх, так і зовнішніх просторів будівель. З усіх природних каменів мармур знаходиться на вершині піраміди. Це найвідоміший природний камінь, який широко використовувався архітекторами, скульпторами та дизайнерами протягом всієї історії людської цивілізації. Мармур відомий своїм мерехтливим зовнішнім виглядом і здатністю надавати будь-якому простору зовнішній вигляд, в десять разів більше естетичний. Оскільки мармур вважається королем розкоші, він також має високу ціну, в порівнянні з іншими матеріалами.

Мармур зустрічається в кар'єрах, звідки він транспортується на фабрики для створення таких виробів, як плитка, бруківка, облицювальний камінь і мозаїка. Мармур має велике розмаїття прекрасних відтінків з різними малюнками прожилок і інтенсивністю. Мармурові плитки, доступні покупцям, зустрічаються в різних варіантах обробки, з яких найкращим є полірований мармур, оскільки він підсилює преломляющие властивості мармуру.

Типи мармуру

Мармур має величезний список типів, тому що зовнішній вигляд цього каменю варіюється від місця до місця і змінюється в залежності від домішок, елементів і загальної середовища. Розрізняють мармур в залежності від його кольору та інтенсивності прожилки. Ціна на мармурові плити також сильно відрізняється один від одного в залежності від цих факторів. Величезна різноманітність мармуру може викликати запаморочення у будь-якого домовласника, тому рекомендується завжди ознайомитися з інформацією, перш ніж відправитися за покупками мармуру.

Тут ми перерахували найвідоміші види мармуру, які є фаворитами домовласників по всьому світу:

Мармур Калакатта

Калакатта мармур вважається самим розкішним типом мармуру через його рідкості. Камінь Calacatta дуже часто помилково приймають за каррарский мармур через вражаючої схожості в кольорі і прожилках. Однак є кілька чітких відмінностей, які відрізняють два мармуру, наприклад, мармур Calacatta має темні товсті візерунки прожилок і яскраво-білий колір. Каррара, з іншого боку, білого кольору і має хитромудрі сірі жилки. Через свою незвичність, мармур Calacatta розташований на вершині мармурової ієрархії. Це відображено в формі плиток, бруківки і плит. Однак плитка Calacatta може бути легко скомбінована з будь-якої колірної комбінацією; ті, хто може дозволити собі цей надзвичайно дорогий камінь, вважають за краще дотримуватися сучасного мінімалістичного підходу, коли справа доходить до косметичного ремонту. Calacatta також доступна в красивому золотом відтінку, який виглядає розкішно, наприклад, в поєднанні з білим фарфором або чорним мармуром нео Маркіна. Мармур Calacatta призначений для тих, у кого є кошти і хто любить шикарно прикрашене житловий простір.

Калакатта Золотий мармур

Мармур Calacatta Gold - втілення грандіозності і пишності. Цей візуально приголомшливий мармур ідеально підходить для тих, хто володіє аристократичним смаком. Золотисті жили цього мармуру виглядають вражаюче і додають атмосферу античної розкоші. Цей мармур бездоганний за зовнішнім виглядом і може бути з'єднаний з чорним мармуром для модного результату.

Мармурова Калакатта Мікеланджело

Мармур Calacatta Michelangelo ідеально підходить для тих домовласників, які хочуть додати в свій будинок легкий дотик до вічності. Цей мармур має ніжну сіру жилку з майже незмінним білим фоном. Calacatta Michelangelo може виглядати приголомшливо в будь-якому мінімалістичному дизайні інтер'єру. Цей тип мармуру виглядає легким і ніжним-білим, тому він рекомендується для всіх типів простих, але елегантних дизайнів.

Мармур Калакатта Боргини

<

Мармур Calacatta Borghini має характерну густу сіру жилу з рідкісними золотими відтінками на білому тлі. Виглядає приголомшливо як стільниця на кухнях з кухонними острівцями. Це дуже мило з відтінком якоїсь драми і додає краси в ваш будинок.

Талателло або сріблясто-бежевий мармур

Мармур Talathello має світло-сірий фон з різними відтінками срібла і бежевих вкраплень в його структурі. Цей мармур ідеально підходить для сліпучого перетворення відкритих просторів, таких як під'їзні шляхи і патіо.

Емперадор Мармур

Мармур Emperador - це іспанська тип мармуру, зустрічається в світлих і темно-коричневих тонах. Відтінки коричневих відтінків супроводжуються яскравими білими драматичними і сірими пір'ям нерегулярних прожилок. Темні відтінки коричневого в цьому мармурі прекрасно поєднуються з кімнатами, в яких є меблі і аксесуари з золота або латуні.

2019-04-17 10:36:39
0
76

Comments:

Note: HTML is not translated!