Яку купити мармурову крихту для підлоги

  • Яку купити мармурову крихту для підлоги

Мармурова крихта давно використовується в якості оздоблювального матеріалу. Вона виходить при дробленні осколків мармуру. У промислових масштабах з неї отримують литтєвий мармур, який застосовується для меморіалів і пам'ятників. Також широко використовується цей матеріал для виготовлення стільниць.

Мозаїчні підлоги з мармурової крихти мають привабливий зовнішній вигляд і високу міцність. Такі покриття часто зустрічаються в офісних будівлях, торгових центрах, медичних та навчальних закладах, на авто мийках. Зовні вони виглядають значно краще, ніж звичайний бетон, що не поступаючись йому за своєю міцності.

Переваги підлог з мармурової крихти:

  • вологостійкість,
  • зносостійкість,
  • екологічність,
  • Гігієнічність.

Наливні підлоги підходять для приміщень, в яких існує високий рівень пожежної небезпеки. Конструкція складається з цементно-піщаного шару основи і музичного розчину, який є покриттям. Його товщина - близько 20 мм.

Рекомендується купити мармурову крихту різних фракцій - від 2,5 до 15 мм. Кам'яний заповнювач повинен становити близько 75% площі, а інша частина складається з розчину. Таке співвідношення гарантує оптимальну міцність і красу покриття. Період затвердіння статі становить 5-7 днів. Після цього виробляють його шліфування. Остаточна обробка за допомогою полірувального порошку і повстяних кіл дозволяють отримати гладку й рівну поверхню. Для підвищення збереження іноді застосовують зміцнюючі просочення. Догляд за такими підлогами простий і не вимагає застосування спеціальних складів.

Ви можете купити мармурову крихту оптом на нашому сайті. Ми забезпечуємо швидку доставку в будь-яке місто і регіон України.

2016-12-28 20:32:50
0
336

Comments:

Note: HTML is not translated!