Крихта мармурова - технологія укладання

  • Крихта мармурова - технологія укладання

Способи укладання покриття з крихти мармурової не складно, однак вони мають певну послідовність. Від правильної технології буде залежати якість і зовнішній вигляд покриття.

Технологія передбачає такі дії:

  1. Підготуйте місце укладання мармурової крихти. Для цього слід вирізати грунт на території, де планується укласти декоративний матеріал. Глибина для виїмки грунту - 10 см. На маленькому майданчику цю операцію можна виконати вручну звичайної лопатою. На великому просторі рекомендується використовувати будівельну спецтехніку і бульдозери.Межі майданчика обгороджують бордюрами. Вони можуть бути виготовлені з природного каменю, смужок металу або пластику.
  2. Іноді використовують тротуарні бордюри.
  3. Підготовлений майданчик засипають піском. Товщина шару - 5 см. Пісок слід вирівняти трамбувальної машиною або полити водою. Важливо отримати максимальну усадку матеріалу.
  4. Зверху шару піску настилається спеціальний матеріал для ізоляції. Це може бути поліетилен, але в ньому обов'язково повинні бути отвори. Іноді застосовують синтетичні матеріали з отворами.
  5. На поліетиленову плівку насипають тонкий шар піску. Рекомендована товщина становить 2-3 см.
  6. Після цього можна насипати крихту мармурову. Її товщина залежить від призначення покриття. Для оформлення газонів буде досить зробити шар 2 см, для пішохідної доріжки краще насипати 4 см.
  7. Розрахувати кількість матеріалу можна самостійно: при товщині покриття 3 см витрачається 20 кг мармурової крихти на 1 м2 площі.

За допомогою такої технології можна отримати оригінальні різнокольорові картини, в яких використовується пофарбована крихта. Таким же способом відбувається укладання натурального каменю звичайного кольору. На нашому сайті ви можете познайомитися з різними видами щебеню, який можна купити з доставкою в будь-який населений пункт України.

2017-01-31 17:39:32
0
313

Comments:

Note: HTML is not translated!