Натуральний камінь - крихта мармурова для дизайну саду

Камінь і крихта створює плавні переходи між рослинами і елементами ландшафтного дизайну. Для оформлення доріжок і стежок в саду ви можете застосовувати мармурову крихту будь-якого відтінку. Красу каменю і крихти підкреслять стелються, які будуть м'яко укладатися на доріжку.

Що ще можна прикрасити в саду за допомогою природного каменю і крихти:

  • Використовуйте великі валуни і камені, які стануть центром композиції. Такі акценти не тільки прикрасять територію, але і допоможуть приховати труби або підсвічування.
  • Поєднання каменю і крихти можна прикрасити великими елементами на кордоні доріжки. Це допоможе уникнути різкого поділу трави і покриття. За допомогою дрібної крихти можна розмити межу, пом'якшуючи перехід.
  • При оформленні клумби можна створити певний візерунок, який підкреслить вишуканість декоративних рослин. Висаджені квіти стануть яскравим доповненням до спокійного кольору каменів. Також можна використовувати кілька різних відтінків природного крихти: вона буває білого, сірого, червоного, зеленого та інших відтінків. Всі ці варіанти широко представлені на сайті Камені Опт в каталозі.
  • При оформленні водойми, ставка або басейну природна галька, камінь і крихта стануть чудовою прикрасою. Ходити по них не тільки приємно, але і корисно для здоров'я. Якщо ви не хочете робити натуральний струмок, можна зробити його суху імітацію за допомогою декоративних елементів. Досить купити мармур відповідного кольору, щоб отримати потрібний ефект.
  • Пристрій фонтану - ще один спосіб прикрасити територію і присадибну ділянку. Такий елемент завжди приносить свіжість в літню погоду. Для його оформлення на нашому сайті подано доступну різний натуральний камінь і крихта.

Запрошуємо в каталог сайта Камені Опт: ви зможете на фото побачити всю красу природних каменів, які ми пропонуємо до продажу з доставкою.

2017-02-08 14:14:15
0
322

Comments:

Note: HTML is not translated!