Мармурова крихта

Новинка
Чорна Ебано

Чорна Ебано

П..

Новинка
Сланець сливовий 30-50мм
Сіра Ченері

Сіра Ченері

..

Руж Рояль

Руж Рояль

М..

Новинка
Рекомендуємо
Мармурова крихта біла 2,5-5 мм
Леванто

Леванто

Д..

Коричнева

Коричнева

..

Коралова

Коралова

М..

Топ продажу
Зелена Альпі

Зелена Альпі

..

Жовта Сієна

Жовта Сієна

М..

Жовта Морі

Жовта Морі

Ж..

Верона

Верона

М..

Брекчия Перніс

Брекчия Перніс

М..

Мармурова крихта - це природний матеріал, який перемелюється для використання в будівництві і обробці будівель. Ще однією перевагою буде стійкість мармуру до атмосферних впливів. Мармурова крихта є природним матеріалом. У неї зберігаються гострі кути, без додаткової обробки. Велика розмаїтість відтінків мармуру дозволяє отримати найширший асортимент виробів:

  • На основі мармурової крихти виробляють плити, які відрізняються особливою міцністю. При цьому зовнішній вигляд виробів створює відчуття комфорту.
  • В обробних роботах використовується при виготовленні венеціанської штукатурки. Така обробка фасаду є ефектною, довготривалої і стильною.
  • Дрібна фракція застосовується при нафтових і газових розробках: нею засипають відпрацьовані свердловини.
  • Біла мармурова пил використовується в процесі виготовлення фарб і пластмаси.

Для прикраси терас, клумб, доріжок використовується розмір 8-16 мм. У промислових цілях застосовується дрібна мармурова крихта - від 1 до 5 мм. Як компонент для обробки, вона підвищує якість покриття. Наша компанія займається оптовим продажем каменів і гальки. Якщо вам потрібно купити велику партію мармурової крихти (понад 1 тонни), ми забезпечимо таку поставку протягом 2-3 тижнів безпосередньо з кар'єрів Італії та Греції.